Drobné stavební úpravy

Měsíční archív: Březen 2013

Sádrokarton hmoždinky

Hmoždinky do sádrokartonu jsou samozřejmě jednou z věcí, které budete při montování a nanášení sádrokartonu potřebovat. Pokud byste si chtěli hmoždinky do sádrokartonu objednat, tak se určitě vyplatí objednávat z různých internetových obchodů, kde můžete za hromadný nákup dostat slevu.

Jedním z takových obchodů je například internetový eshop provozovaný společností s ručením omezeným Kassel. Jedná se obecně o společnost, která se zabývá prodejem kotevní techniky a spojovacího materiálu. Na českém trhu působí tato společnost od roku 2006, přičemž dříve byla známá pod názvem Koelner Morava. Co tedy všechno můžete naleznout v portfoliu této společnosti?

Jedná se například o kotvení tepelných izolací fasád, kotvení tepelných izolací plochých střech, RAWL montážní pěny, RAWL mechanické a chemické kotvy, kotvení lehkých střešních kryti a tak podobně. Dále také například spojovací materiály pro sádrokartonáře, pro dřevo konstrukce zde naleznete tesařské kování, klasické spojovací materiály, vrtáky HAWERA a další nářadí značek, jako jsou například DEWAL, MODECO, MAX nebo RAPID. ¨

Pokud se budete chtít podívat na veškerý sortiment této společnosti, budete se chtít podívat na obrázky produktů, tak se určitě podívejte na oficiální internetové stránky společnosti, které naleznete na internetové adrese kassel-eshop.cz.

Vložil Sádrokarton doplňky, Sádrokarton příslušenství | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Knauf sádrokarton

Společnost s ručením omezeným Knauf působí v České republice od roku 1992, přičemž se soustřeďuje na prodej sádrokartonových stavebních materiálů a systémů. Pokud jde přímo o sádrokartonové desky, tak ty společnost produkuje zhruba od roku 1994, přičemž v současné době jsou distribuovány do velikého množství prodejen po celé České republice, ale i na Slovensku. Společnost Knauf je však celosvětovou společností, přičemž v České republice tato společnost funguje pouze jako jedna z mnoha poboček.

Pokud byste se chtěli podívat na další informace o společnosti samotné nebo se mrknout na všechny produkty, kterými společnost disponuje, tak se podívejte na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese knauf.cz. Na videu níže se dále můžete podívat na prezentaci sádrokartonových desek společnosti Knauf.

Vložil Sádrokarton | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Zárubně do sádrokartonu

Zárubně do sádrokartonu jsou jedním z mnohých příslušenství, které se k sádrokartonům prodává. Pokud byste chtěli nějaké zárubně do sádrokartonu nakoupit nebo se alespoň podívat, tak můžete navštívit nějaký specializovaný kamenný obchod, který se prodejem takových produktů zabývá.

Mnoho obchodů pak naleznete také samozřejmě na internetu, přičemž většina funguje jako internetové eshopy, takže si můžete nějaký vybraný produkt rovnou zakoupit a nechat si zaslat. Jednou takovou společností je například veřejná obchodní společnost Premiant, která na tomto trhu funguje zhruba od devadesátých let minulého století.

V současné době společnost spolupracuje již dva roky s mnoho dodavateli stavebních materiálů. Společnost se dále zabývá také například dodáváním ostatních stavebních materiálů a stavební oceli. Zprostředkovává také různé činnosti v oblasti realitních trhů a tak podobně. Pokud byste se chtěli podívat na seznam všech produktů, které si můžete u společnosti Premiant zakoupit, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese e-sadrokartony.cz.

V horním menu se můžete dozvědět další zajímavé informace o společnosti a po levé straně pak naleznete produkty, které jsou rozděleny do několika kategorií podle typu.

Vložil Sádrokarton příslušenství | Štítek , , , | Zanechat komentář

Bodovky do sádrokartonu

Bodové osvětlení v sádrokartonu je v současné době velice oblíbeným doplňkem, který je v českých domácnostech stále více a více populární. Bodová světla do sádrokartonu můžeme zakoupit v mnoha specializovaných obchodech, přičemž většinu nalezneme samozřejmě například na internetu.

Jednou takovou společností, která se obecně zaobírá prodejem osvětlovací techniky je například společnost s ručením omezeným Brilum, která provozuje internetový obchod, který naleznete na internetové adrese posvitime.cz.  Jedná se o jednoho z největších českých dodavatelů, který na trhu působí již neuvěřitelných padesát let.

Za tuto dobu si stihla společnost vybudovat silné a stabilní postavení na českém trhu a získat si širokou základnu spokojených zákazníků, kteří se k nákupu zde velice rádi vracejí. Pokud se tedy podíváte na internetové stránky této společnosti, tak zde naleznete klasický katalogový design, přičemž po levé straně stránek naleznete všechny produkty, které jsou zde samozřejmě podle typu rozděleny do několika přehledných kategorií. Pokud bychom se měli bavit přímo o bodovém osvětlení, tak ty naleznete v kategorii Interiérová svítidla.

Vložil Sádrokarton doplňky | Štítek , , , | Zanechat komentář