Drobné stavební úpravy

Montáž sprchové vaničky

Sprchová vanička je velmi důležitým pomocníkem. Aplikujeme je vždy při stavbě sprchového koutu. Samozřejmě samotná stavba této vaničky podléhá také jistým speciálním postupům a úpravám.  Vaničky samozřejmě vyrábí mnoho výrobců. Nabídka je tedy opravdu velmi pestrá a navíc také tvarová přizpůsobitelnost je opravdu velmi unikátní. Prakticky existují vaničky všech tvarů a velikostí. Vaničky se vyrábí z mnoha materiálů, v poslední době se však jasně preferuje akrylát. Z akrylátu se vyrábí také speciální hluboké vaničky, které jsou určeny u na sezení. Všichni výrobci mají několik řad vaniček. Každá z těchto řad nabízí také jiné možnosti instalace. Všechny vaničky jsou však stavěny tak, aby bylo možné je osadit sifóny o průměru devadesát milimetrů.

Tento průměr odtokové trubky zvládá bez potíží odtok asi třicet litrů za minutu. Díky těmto parametrům budou vaničky odpovídat i těm největším parametrům. Samozřejmě je nutné nakoupit si také příslušenství k vaničce jako jsou odtokové žlaby či sítka, které zabraňují průtoku větších těles.

Toto je velmi důležité, protože bychom se mohli dopracovat i ucpání odpadu, což není nic příjemného. Samozřejmě kompletní nabídku všech produktů maji výrobci na internetových stránkách.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Montáže spotřebičů a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.