Drobné stavební úpravy

Nářadí na sádrokarton

Pro práci se sádrokartonem je samozřejmě potřeba správného nářadí, jelikož některé úpravy sádrokartonu jsou velmi specifické. Každému člověku, který se rozhodne pracovat se sádrokartonem se bude rozhodně hodit magnetický držák bitů, lisovací kleště na nosníky, rohová lišta, gumová palice, řezák na sádrokarton, ruční držáky na brusný papír, řezák kruhových otvorů, nerezové stěrky, které používají také malíři. Dále se neobejdeme bez stěrky na lepidlo, mixéru na spárovací hmoty, speciální hladítka, teleskopické podpěry a řady dalších nástrojů. Tento výčet může působit poměrně děsivě, ale vězte, že většinu věcí na práci má každý již doma.

Problémy by mohly nastat pouze v případě, že se bude jednat o první zkušenost s prací tohoto druhu. Velmi vhodná je také řezačka na umělohmotné trubky, protože mnohdy je nutné upravit cestu jejich průchodu a toho docílíme právě pomocí těchto speciálních kleští. S dalšími nástroji pro práci se sádrokartonem Vám samozřejmě pomohou specializovaní pracovníci, kteří znají všechny postupy opracování a také prostředky nutné k tomuto provedení.

Nové nástroje však mohou být poměrně drahé, záleží na jaké úrovni chcete pracovat a s jakou kvalitou nástrojů se spokojíte.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Sádrokarton příslušenství a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.